Mekanik /Elektrik Danışmanlık

Mekanik Tesisat, bina ve tesis gibi inşaat yapılarının kendisine hayat katan, yapıların içerisinde hayat süren ya da çalışan insanların günlük aktivitelerini konforlu bir ortamda yerine getirebilme imkânı sunan en önemli unsurlarından biridir. Mekanik tesisat, elektrik tesisatı ile birleşerek elektromekanik sistemler olarak bir binanın, yapının damarlarıdır diyebiliriz. Bu sistemler ile yapıdaki yaşayan konforu, güvenliği, su ihtiyaçları, ısıtma-soğutma ihtiyaçları vb. tüm gereksinimleri sağlanmaktadır.

Yani elektromekanik Tesisat inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür. Bu sistemler bu denli önemli iken günümüz şartlarında yapıların hızlı bir şekilde bitirilmeye zorlanması bunun için multi-dsipliner bir yaklaşım sergilenmesini ve ileride oluşabilecek sorunların önceden öngörülememesine neden olmakta ve yapıların ömrü boyunca işletme ve bakım personellerini sıkıntılı bir sürecin beklemesi kaçınılmazdır. Bu nedenle şantiye organizasyonlarının çok iyi yapılıp mühendislik hesaplarının tekrar tekrar gözden geçirilmek zorunda kalındığı günümüzde elektrik ve mekanik uzmanlık çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

TEAMTAC mevcut veya yeni yapılacak olan bina ve tesislerinizde ihtiyaç duyduğunuz her türlü mekanik elektrik danışmanlık hizmetini uzman kadrosuyla sağlamaktadır. TEAMTAC Mekanik / Elektrik danışmanlık kapsamında;
⦁ Bina / Tesis Havalandırma sistemleri
⦁ Bina / Tesis Isıtma-Soğutma sistemleri
⦁ Bina / Tesis Sıhhi Tesisat Sistemleri
⦁ Bina / Tesis Gri ve Yağmur Suyu Sistemleri
⦁ Bina / Tesis Yangın Tesisat Sistemleri
⦁ Bina / Tesis Yangın Algılama Sistemleri
⦁ Bina / Tesis CCTV güvenlik Sistemleri
⦁ Bina/ Tesis Elektrik Dağıtım Sistemleri
⦁ Bina/ Tesis Enerji İzleme Sistemleri
⦁ Bina/ Tesis jeneratör Sistemleri
⦁ Bina/ Tesis UPS sistemleri
⦁ Bina/ Tesis otomasyon Sistemleri
Hizmetlerini sunmaktadır.